ایـــنــجـــــــا پــــــرنــــــــده ای لانـــــــــه کـــــــــــرده

تـــــــــــــــــابـــــــــــــــــــمانـــــــد ســـــالــــهـــــــــا

بازم جواب

سلام .

پیامهای دیگران رو هم حتما بخوانید خالی از لطف نیست .

خانومه تارا .

شما به نوشته های من تازه آشنا شدین و از تقدم و تاخر اون ها هم خبر ندارین . بنابراین بهتون حق می دم که نتونین درست قضاوت کنین . من در متن جوابیه عقیدم رو راجبه عشق و زندگی گفتم و سوالاتی ازتون پرسیدم .

هیچ کس صد در صد نیست . هیچ چیز در دنیا مطلق نیست .

 من با همه احساسات ٬عواطف ٬ عقاید و تجربیات خودم درگیر هستم به خاطر کسی که به زور فراموشش کردم . کسی که همه معادلات زندگی من رو بهم ریخت . حضورش برام لذت بخش بود . برای شنیدن صداش ثانیه شماری میکردم . فکر می کنید آسونه هر جا چشم میچرخونم کسی رو ببینم که جرات نکرد بهم بگه چرا ترکم می کنه .

شما به گفته خودتون مادر هستید .پس می دونید منظورم چیه . شما یه بار تو زندگی بله گفتین و پای حرفتون ایستادین . ولی دخترها تا زمانی که اون بله رو نگن و ضمانتی برای بودن نداشته باشن تو رویای خودشون غرقن . دنبال کسی می گردن که شاید هیچ وقت پیدا نکنن .

من در مورد همه این حرف رو نمی زنم . همون طور که قبلا گفتم من برای جنسه زن احترام بسیار زیادی قائل هستم . من دوست دخترهایی داشتم که بسیار بسیار با فهم و شعور بودن و هستن و در بسیاری موارد کمکم کردن که از نزدیک ترین دوستان خودم کاری بر نمی اومد . و اون قدر منطقی هستم که انقاد پذیر باشم و به گفته های باارزش فکر کنم .

ولی شما بگین من از کس دیگه ای با ید بشونم که خانوم با یه نفر دیگه تفریح می کنه ! بد صد بار به خودم گفتم  دروغه ، 1000 دلیل باسه خودم اووردم که امکان نداره .

چندین و چند بار تلفن کردم تا از زبون خودش بشنوم . ولی فکر می کنین چی نصیبم شد؟!! من یه روزه از کسی خوشم نیومده که یه روزه هم اینقدر ازش بیزار بشم .

فقط کافی بود یه بار بهم بگه که کسه دیگه ای رو دوست داره تا برای همیشه ازش جدا بشم .

من از خودم بیشتر ناراحتم تا از اون . من باید اعتراف کنم که خیلی مواقع حرفاشو نفهمیدم و حالا می فهمم که ارزش نداشت .

این روز ها مردم خیلی راحت عاشق می شن و خیلی راحت فراموش می کنن . ولی این اسمش عشق نــــــــــــــــــیست .

می دونم منظورتون چیه و متشکرم . بهتون دروغ نمی گم پیامتون اولش به شدت عصبانیم کرد . ولی من هر چقدر پست و بی ارزش و بی مقدار هم که بودم سزام این نبود که به سرم اومد . شما جواب سوالاتی که ازتون پرسیدم رو  بدین تا من هم دلایل خودمو بگم .

ولی اگه نمی تونید منو متهم به بی مهری نکنید .

بازم به خاطر پیامتون متشکرم.

+   مـــحــــمــــــد ; ٢:۱٢ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳۸٥/٥/۱۳

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir