اگر ما به جای خدا بوديم...

بله آقای ابی ، اگر شما به جای خدا بودین شاید بلایای طبیعی کم می شد اما مسلماً اتفاقات ناگوارتری رخ می داد.

باید قبول کرد که اگه ما به جای خدا بودیم دنیا خیلی خیلی زور تر از اونی که فکر می کنیم به ... می رفت .

مطمئنم به جای خدا بودن کار بسیار بسیار مشکلیه .

شاید اگر به جای خدا بودیم اولین کسی که در قعر جهنم می انداختیم خود خدا بود. به جرم آفرینش  شیطان بزرگ وکوچیک ! جرج بوش ، تونی بلر ، آنجولیا جولی ، جنیفر لوپز ، فاطی ، خسروپرویز ، یزید و هزاران بی مبالاتی دیگه در پرداختن به امور دنیوی و اوخروی ، صد بار در دادگاهای علنی و غیر علنی محاکمه و به اشد مجازات محکوم می شد .

شیطان رو به نهیبی نیست و نابود می کردیم و نسل هر چی پشه و سوسکه بر می داشتیم !!!!!!!!!!!!!!!!

گروهی از ما که شیطان کوچک رو اصلا به رسمیت نمی شناسیم و عامل هر جرم و جنایتی رو شیطان بزرگ معرفی می کنیم !!!

احتمالا ساکنان دائمی بهشت تماما ایرانیان مسلمان ، ملت مظلوم فلسطین و لبنان بودن و بقیه اقوام و ملل دنیا بخصوص اعراب حاشیه نشین و ملل اروپایی و امریکایی هیچ جایی در بهشتی که حالا ما صاحب اون هستیم نداشتن .

صددر صد مردم دنیا پس از مرگ به درک واصل می شدن و ما با عبارت شیرین و به یاد ماندنی شهادت ، با هزاران دادار و دودور به بهشت برین پای می گذاشتیم .

پیامبر اسلام ، حضرت علی و فاطمه و پسرانشان حسن وحسین ، در این بهشت همه کاره بودن و مابقی ائمه و اون 124هزار پیغمبر دیگه احتمالا دچار سوء تغذیه شدید می شدن !!

دختران مانتو پوش همگی روسپی معرفی میشدن و روزی 80 بار و هر بار 80 ضربه شلاق نوش جان می کردن .

این تازه بیانگر تفکرات گروهی از ماست .

حالا حساب کنید که یه خدای مردمی با سیاست مردم سالاری وارد عرش کبریایی شده !!!

برنامه های کوتاه مدت 1000000 ساله و بلند مدت 100000000000 ساله به علت کسری بودجه بارها و بارها تعطیل می شد و تابلوهای اینقدر روز مونده به افتتاح فلان پروژه دائما خراب بود .

برای براورده شدن هر دعایی احتمالا گواهی عدم سوء سابقه ، وصیقه و ضامن مطمئنی لازم بود و هر کسی می تونست حداکثر 2 یا 3 بار در تمام عمرش دعا کنه !

و هر بار که دعایی می کردیم باید منتظر می شدیم تا به اون میلیارد میلیارد دعایی که در 100 سال گذشته شده ، رسیدگی بشه و بعد اگر در این فاصله دعای ما بایگانی و یا گم نشده بود به اون رسیدگی بشه !

دختران فراری زنده زنده جزقاله می شدن و پسران مو قشنگ و شلوار گشاد دچار بیماری های ناعلاج !!

تمام مردم دنیا گناهکار بودن مگر اینکه خلافش ثابت بشه .

خانه خدا از عربستان به استان قم منتقل می شد و تمام زیارتگاه ها و مقبره های متبرک دنیا به طور مساوی بین استان های محروم تقسیم می شد !!!!!!!

میوه ای به نام انگور وجود خارجی نداشت و حضرت ابراهیم به جای گوسفند یک دانشجوی ملحد بی دین که در روز عزیزی کف زده بود رو قربانی می کرد !!

باور کنید که اگر یک انسان به جای خدا بود هر کدوم از ما روزی 1000 به توان 1000 بار جهنم رو به چشم می دیدیم و از خلقت خودمون پشیمون می شدیم .

 

/ 0 نظر / 3 بازدید