بازم جواب

سلام .

پیامهای دیگران رو هم حتما بخوانید خالی از لطف نیست .

خانومه تارا .

شما به نوشته های من تازه آشنا شدین و از تقدم و تاخر اون ها هم خبر ندارین . بنابراین بهتون حق می دم که نتونین درست قضاوت کنین . من در متن جوابیه عقیدم رو راجبه عشق و زندگی گفتم و سوالاتی ازتون پرسیدم .

هیچ کس صد در صد نیست . هیچ چیز در دنیا مطلق نیست .

 من با همه احساسات ٬عواطف ٬ عقاید و تجربیات خودم درگیر هستم به خاطر کسی که به زور فراموشش کردم . کسی که همه معادلات زندگی من رو بهم ریخت . حضورش برام لذت بخش بود . برای شنیدن صداش ثانیه شماری میکردم . فکر می کنید آسونه هر جا چشم میچرخونم کسی رو ببینم که جرات نکرد بهم بگه چرا ترکم می کنه .

شما به گفته خودتون مادر هستید .پس می دونید منظورم چیه . شما یه بار تو زندگی بله گفتین و پای حرفتون ایستادین . ولی دخترها تا زمانی که اون بله رو نگن و ضمانتی برای بودن نداشته باشن تو رویای خودشون غرقن . دنبال کسی می گردن که شاید هیچ وقت پیدا نکنن .

من در مورد همه این حرف رو نمی زنم . همون طور که قبلا گفتم من برای جنسه زن احترام بسیار زیادی قائل هستم . من دوست دخترهایی داشتم که بسیار بسیار با فهم و شعور بودن و هستن و در بسیاری موارد کمکم کردن که از نزدیک ترین دوستان خودم کاری بر نمی اومد . و اون قدر منطقی هستم که انقاد پذیر باشم و به گفته های باارزش فکر کنم .

ولی شما بگین من از کس دیگه ای با ید بشونم که خانوم با یه نفر دیگه تفریح می کنه ! بد صد بار به خودم گفتم  دروغه ، 1000 دلیل باسه خودم اووردم که امکان نداره .

چندین و چند بار تلفن کردم تا از زبون خودش بشنوم . ولی فکر می کنین چی نصیبم شد؟!! من یه روزه از کسی خوشم نیومده که یه روزه هم اینقدر ازش بیزار بشم .

فقط کافی بود یه بار بهم بگه که کسه دیگه ای رو دوست داره تا برای همیشه ازش جدا بشم .

من از خودم بیشتر ناراحتم تا از اون . من باید اعتراف کنم که خیلی مواقع حرفاشو نفهمیدم و حالا می فهمم که ارزش نداشت .

این روز ها مردم خیلی راحت عاشق می شن و خیلی راحت فراموش می کنن . ولی این اسمش عشق نــــــــــــــــــیست .

می دونم منظورتون چیه و متشکرم . بهتون دروغ نمی گم پیامتون اولش به شدت عصبانیم کرد . ولی من هر چقدر پست و بی ارزش و بی مقدار هم که بودم سزام این نبود که به سرم اومد . شما جواب سوالاتی که ازتون پرسیدم رو  بدین تا من هم دلایل خودمو بگم .

ولی اگه نمی تونید منو متهم به بی مهری نکنید .

بازم به خاطر پیامتون متشکرم.

/ 2 نظر / 2 بازدید
raha

اجتماع اینترنتی وبلاگنویسان در حمایت از ملت مظلوم لبنان و فلسطین

تارا

سلام دوست من............................................از اين که با هم راجع به مسءله ی مهمی به نام عشق بحث ميکنيم خوشحالم..........................................من تورا به بی مهری متهم نکردممن نتونستم اون کسی رو که دوستش داشتم علی رغم همه ی بی وفايی هاش فراموش کنم نه اينکه هنوز عاشقش باشم ولی هميشه برای من ياد اون و خاطرهاش عزيز و فکر می کنم اگه ادمها کسی رو با تمام وجود دوست بدارند پس وجود اونو دوست دارند درسته که تصميم های اون گاهی به ميل ما نيست ولی اين نبايد از ميزان عشق ما چيزی بکاهد چون دوست داشتنی است دوستش می داريم به چشم دل من او دوست داشتنی بوده همين برای من کافيه اينکه تونستم دوست داشتن رو با او تجربه کنم خودش چيز بزرگيه وهمينه اون گنجی که هر کسی نميتونه به دست بياره